Obserwatorzy

czwartek, 5 czerwca 2014

ATC

Zrobiłam to ATC na wyzwanie Scrapujące Polki.Uzyłam gesso ,i kilka tuszy.
Wyzwanie Anniko - farba tutaj8 komentarzy:

 1. Pani Elu, jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani dzieł, wygranych, wyróżnionych, 100% aktywności w Internecie, udziałów w wyzwaniach zaraz na początku listy :) Pewnie nie śpi Pani po nocach, jak większość z Nas. Zasługuje Pani na miano ( I TU PROSZĘ SIĘ NIE OBRAZIĆ) na miano Przodownicy Pracy Rękodzielniczej (żadnych skojarzeń politycznych i historycznych!) :) Może to określenie nie jest współczesne, ale takie mi się nasuwa. Widać, że papier, kwiatki, stemple i inne palą się do działania w Pani rękach. Serdecznie pozdrawiam, życzę dalej takiego zaangażowania w to, co Pani lubi. Z wielkimi wyrazami szacunku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za piękne słowa,Ja chodzę wczesnie spać i przesypiam nocki nie mam z tym problemu,ja jestem juz na emeryturce i dlatego mam tyle czasu.Moim hobby zajmuję się bo bardzo to lubię i uwazam że jest to dobry sposób na zagospodarowanie wolnego czasu a jak jeszcze mam z tego satysfakcję to myślę że to dobrze.Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Gratuluję tych pomysłów na wspaniałe dzieła. Też chciałbym tak spędzać czas na emeryturze (w moim wieku 67 lat)... z dobrym wzrokiem i sprawnymi rękami- bezcenne:)

   Usuń